Jak dbać o włosy w kolorze blond?

Jak dbać o włosy w kolorze blond?

Wszyscy uwielbiamy to uczucie świeżości po wyjściu z salonu, ale jak sprawić, by trwało jak najdłużej? Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami, aby miedziane odcienie trzymać na dystans, a Twój blond był świeższy i rozświetlony pomiędzy wizytami w salonie.

 1. Myj włosy rzadziej
  Im częściej myjesz włosy, tym szybciej kolor blaknie. Zalecamy mycie włosów nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu, aby cieszyć się pięknym kolorem, jak najdłużej. Unikaj codziennego mycia włosów.
 2. Spłukuj włosy zimną wodą
  Jeśli jesteś wystarczająco odważny, odkręć zimną wodę! Gorąca woda otwiera łuski włosa, a zimna je domyka. Dlatego staraj się płukać włosy zimną wodą.
 3. Używaj słuchawki prysznicowej z filtrem
  Słuchawka prysznicowa z filtrem korzystnie wpłynie na stan włosów i ich kolor. Filtr usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak chlor i osady, które przyczyniają się do gromadzenia się na włosach minerałów i blaknięcia koloru.
 4. Nawilżaj włosy
  Blond włosy bardzo często są przesuszone. Utrzymuj swój blond nawilżony, sięgnij po Mr. Smith Masque lub Leave In treatment, aby wzmocnić i odżywić włosy.
 5. Używaj szamponu lub kuracji do blondu
  Wybierz szampon lub zabieg, który jest dopasowany do potrzeb Twoich blond włosów. Jeśli szukasz produktu, który będzie dbał o Twój kolor przy każdym myciu, zachwycisz się szamponem Mr. Smith Blond Shampoo. Jest on stworzony do walki z niechcianym miedzianymi odcieniami włosów rozjaśnianych i farbowanych. Neutralizuje miedziane odcienie i delikatnie oczyści włosy oraz skórę głowy. Jeśli szukasz produktu, który zapewnia większą intensywność, to sięgnij po Mr. Smith Blond. Maska ta została opracowany w celu zapewnienia głębokiego nawilżenia, ten zabieg działa jak tonik, rozświetlając i intensyfikując kolor – jednocześnie usuwając ciepłe tony. Zapewnia zastrzyk składników odżywczych, polecamy stosować go raz w tygodniu.
 6. Zadbaj o termoochronę włosów
  Postaraj się ograniczyć użycie prostownicy i lokówki, aby uniknąć uszkodzeń i blaknięcia koloru. Jeśli używasz narzędzi do termostylizacji zawsze zabezpieczaj swoje włosy, na pewno pokochasz Mr. Smith Serum.
Powrót do blogu