Luksusowa marka kosmetyków do włosów

Misją Mr. Smith jest tworzenie produktów do włosów, wykonanych ze starannie dobranych australijskich roślin i olejków eterycznych. Wykorzystanie organicznej passiflory, śliwki kakadu i kadzidła w połączeniu z geranium różanym, olejkiem makadamia i jagodami açaí pozwoliło nam uzyskać bardzo skuteczne i wydajne produkty bogate w najlepsze składniki.

Kosmetyki Mr. Smith mają wyszukany, luksusowy charakter. Nawilżająca, lekka i odżywcza kolekcja Mr. Smith na bazie organicznych składników zapewnia maksymalne rezultaty, jednocześnie zachowując naturalny ruch i połysk włosów.

Zespół kreatywny Mr. Smith regularnie pracuje podczas sesji zdjęciowych dla największych magazynów oraz podczas pokazów mody na całym świecie. Nasi styliści ściśle współpracują z chemikami z działu badań i rozwoju, dlatego nasze produkty są opracowywane tak, aby sprostać potrzebom profesjonalistów.

Zakorzenienie w świecie mody sprawia, że nasze programy edukacyjne stawiają nacisk na stylizacje sesyjne.

Uważamy, że to z czego świadomie rezygnujemy, jest tak samo ważne, jak to, co znajduje się w opakowaniu. Dlatego jesteśmy zaangażowani w tworzenie produktów, które nie zawierają siarczanów ani parabenów. Nigdy też nie testowaliśmy naszych produktów na zwierzętach, a wszystkie nasze kosmetyki posiadają certyfikat PETA.


Styl. Treść. Prostota.

Mr. Smith.